1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (оценок 2, среднее: 5,00 из 5)
Загрузка...
сайт турбина

Сайт турбина — turbowest.com.ua — реставровані турбіни

Опубликовано Опубликовано в рубрике Без категории

Бажаєте відновлені турбіни купити? 

Турбо вест є офіційними дистриб’юторами турбін найбільших світових виробників — Honeywell Turbo Technologies (Garrett), Cummins Turbo Technologies (Holset) і німецької компанії BorgWarner TurboSystems (Schwitzer, KKK).

Крім прямих поставок з заводів, ми також маємо хороші складські запаси по іншим виробникам — MHI і IHI.Ми пропонуємо турбіни для спортивних, легкових, вантажних автомобілів, для будівельної та сільськогосподарської техніки, катерів, а також для двигунів спеціального призначення. Також пропонуємо купити оригінальні серцевини для турбокомпресорів, заводські ремкомплекти і повний спектр оригінальних запчастин для турбін.

Ми продовжуємо розвивати дилерську мережу по збуту турбін Garrett, Holset і BorgWarner (Schwitzer, KKK), MHI, IHI, а також займається постачанням і реалізацією якісних відновлених б / у турбін в Україні і запрошуємо до співпраці сервіс-центри і автомагазини України.

Для оптовиків у нас — спеціальні умови як за цінами, так і по оплаті. Ви можете відправити нам свої пропозиції, скориставшись інформацією в розділі «Контакти».

Увага! Якщо ви знайшли десь ціну дешевше — дайте нам знати, для вас зробимо СПЕЦІАЛЬНА пропозицію.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *